tel. 12 653 07 00

O Firmie


 

Zawsze fascynowały nas nowe urządzenia elektroniczne i technologiczne nowinki. Testowanie najnowszych wynalazków i gadżetów elektronicznych sprawiało i nadal sprawia nam ogromną radość. Połączyliśmy tą frajdę z naszą wiedzą techniczną oraz doświadczeniem biznesowym i tak powstała spółka Trigona.

Dzisiaj, wraz z grupą młodych inżynierów i programistów, tworzymy zespół stawiający sobie za cel budowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych łączących nowoczesne urządzenia cyfrowe z autorskim oprogramowaniem. W ten sposób powstają kompletne systemy informatyczne o optymalnej funkcjonalności, dopasowane do wymagań zamawiającego.

Na co dzień profesjonalnie posługujemy się technologiami biometrycznymi, identyfikacją radiową RFID, kodami kreskowymi we wszelkich odmianach. Zajmujemy się programowaniem terminali GPRS/LAN/WiFi. Tworzymy serwerowe systemy baz danych, aplikacje pracujące w architekturze klient serwer obsługiwane przez przeglądarki internetowe oraz instalowane lokalnie programy.

Na liście naszych klientów znaleźć można małe firmy i wielkie przedsiębiorstwa z wielu branż. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, niezależnie od jego skali i stopnia skomplikowania.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami – to najlepszy sposób by przekonać się o jakości naszych produktów i usług.

Zarząd spółki Trigona

  • © Trigona Sp. z o.o. 2006 - 2023 powered by racus.pl