tel. 12 653 07 00

Partnerzy


Zebra Technologies to jeden z wiodących światowych producentów drukarek etykiet i drukarek do kart. Produkty Zebra są sprzedawane w ponad 100 krajach. Drukarek Zebra używa ponad 90% firm z listy Fortune 500. Roczne przychody Zebra Technologies to około 800 milionów dolarów.
www.zebra.com

Sato Corporation została założona w 1940 roku, która jako pierwsza w latach szećdziesiątych zaprojektowała drukarkę termiczną. Obecnie jest czołowym światowym producentem drukarek do etykiet na świecie i osiąga obroty ponad 900 milionów dolarów rocznie.
www.satoworldwide.com

Intermec jest producentem i dostawcą wysokiej jakości systemów automatycznej identyfikacji. Do najważniejszych produktów tej firmy należą systemy RFID (czytniki, drukarki, tagi i etykiety), oraz  drukarki etykiet oraz terminale mobilne. Roczne obroty firmy Intermec to około 600 milionów USD.
www.intermec.com

Honeywell International, Inc. Jest jedna z największych firm na świecie produkującą szeroką game produktów komercyjnych i konsumpcyjnych. Z przychodami około 36 miliardów dolarów rocznie znajduje się na liście Fortune 100. Zatrudnia łącznie około 130 000 pracowników, z czego około 60 tysięcy na terenie USA. Produkty automatycznej identyfikacji firmy Honeywell obejmują najwyższej jakości skanery kodów kreskowych i terminale mobilne,
www.honeywellaidc.com

Casio Computer Co., Ltd. jest znana z wysokiej jakości sprzętu elektronicznego. Casio posiada również dział automatycznej identyfikacji produkujący najwyższej klasy terminale mobilne z czytnikami kodów kreskowych.

Motorola Inc jest bardzo rozpoznawalna marką technologiczną o bardzo mocnej pozycji na rynku automatycznej identyfikacji. Firma zatrudnia na świecie łącznie około 60 tys pracowników. W swojej ofercie systemów automatycznej identyfikacji posiada wysokiej jakości terminale mobilne, skanery kodów kreskowych, systemy RFID i sieci radiowe.
www.motorola.com

ARHungary jest technologiczna firma węgierską z siedziba w Budapeszcie produkująca zaawansowane systemy wizyjne i rozpoznawania obrazu majace zastosowanie w automatycznym odczycie tablic rejestracyjnych i dowodów osobistych.
www.arhungary.hu

Unitech jest tajwańskim producentem terminali mobilnych i skanerów kodów kreskowych. Firma posiada ponad 30 lat doświadczenia i zatrudnia obecnie około 500 pracowników. Unitech oferuje produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie.
www.ute.com

Cipherlab jest znanym producentem bardzo popularnych i niedrogich kolektorów danych. Firma ma siedzibę w Taipei na Tajwanie. W ofercie posiada również w ofercie terminale mobilne i czytniki kodów kreskowych. www.cipherlab.com


Argox jest producentem tanich drukarek do kodów kreskowych, skanerów kodów kreskowych i terminali mobilnych. W 2012 roku firma Argox została przejęta przez Sato Corporation.
www.argox.com


Bixolon jest koreańskim producentem drukarek etykiet typu desktop, drukarek paragonowych oraz tanich drukarek przenośnych. Firma wywodzi się bezpośrednio z korporacji Samsung. Produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania i bardzo dobra cena.
www.bixolon.com


  • © Trigona Sp. z o.o. 2006 - 2023 powered by racus.pl